IKONOGRAFIA I WSKAZÓWKI DO OZNACZANIA        LISTA GATUNKÓW       

Antheminia lunulata




Beskid Wschodni
Iwonicz (EV59, Strawiński K. 1953, Lis J.A. 1990a)

Nizina Mazowiecka
Buraków (DC99, Lis J.A. 1990a), Holendry (EC24, Lis J.A. 1990a), Olszynka Grochowska (EC08, Lis J.A. 1990a), Warszawa, Młociny (DC99, Bilewicz-Pawińska T. 1961a, Lis J.A. 1990a), Warszawa, Rado¶ć (EC18, Lis J.A. 1990a)

Nizina Wielkopolsko-Kujawska
Gorzewo (XU64, Szulczewski A. 1913, Lis J.A. 1990a), Kobylnica (XU41, Kasprowicz A. 1963, Lis J.A. 1990a), Poznań, I (XU30, Korcz A. 2010a), Poznań, Malta (XU30, Kasprowicz A. 1963, Lis J.A. 1990a), Puszczykowo (XT29, Kasprowicz A. 1963, Lis J.A. 1990a), Uzarzewo (XU41, Kasprowicz A. 1963, Lis J.A. 1990a)

Pobrzeże Bałtyku
Gdańsk (CF42, Siebold C.T. 1839, Stichel W. 1960, Lis J.A. 1990a)

Pojezierze Mazurskie
Nowa Wie¶, II (DE74, Stichel W. 1960, Lis J.A. 1990a)

Pojezierze Pomorskie
Recz (WV30, Karl O. 1935, Lis J.A. 1990a), rez. Bielinek nad Odr± (VU46, Engel H. et Hedicke H. 1934, Engel H. 1938, Lis J.A. 1990a), Ryjewo (CE66, Stichel W. 1960, Lis J.A. 1990a), Siadło Dolne (VV61, Wagner E. 1941a, Lis J.A. 1990a)

Puszcza Białowieska
Czerlonka (FD84, Strawiński K. 1956b, Lis J.A. 1990a)

Roztocze
Łabunie (FB61, Strawiński K. 1960a, Lis J.A. 1990a)

Sudety Zachodnie
¦winy (WS74, Assmann A. 1854, Lis J.A. 1990a)

¦l±sk Dolny
Bieniowice (WS88, Scholz M.F.R. 1931, Lis J.A. 1990a), Kopalina (XS84, Scholz M.F.R. 1931, Lis J.A. 1990a), Krotoszyce (WS76, Polentz G. 1944, Lis J.A. 1990a), P±tnów Legnicki (WS67, Scholz M.F.R. 1931, Lis J.A. 1990a), Wrocław, Karłowice (XS46, Scholtz H. 1847, Assmann A. 1854, Lis J.A. 1990a), Wrocław, Nowa Karczma (XS37, Assmann A. 1854, Lis J.A. 1990a), Wrocław, Po¶więtne (XS46, Assmann A. 1854, Lis J.A. 1990a), Wrocław, Swojczyce (XS46, Schilling P.S. 1844, Assmann A. 1854, Lis J.A. 1990a), Złotoryja (WS66, Lis J.A. 1990a)

¦l±sk Górny
Koźle (CA43, Assmann A. 1854, Scholz M.F.R. 1931, Lis J.A. 1990a, Lis J.A. et Lis B. 1998a), Strzemieszyce (CA87, Lis J.A. 1987a, Lis J.A. 1990a, Lis J.A. et Lis B. 1998a), Tarnowskie Góry (CA49, Lis J.A. 1987a, Lis J.A. 1990a, Lis J.A. et Lis B. 1998a)

Wyżyna Krakowsko-Wieluńska
Kraków, Mydlniki (DA24, Stobiecki S. 1915, Lis J.A. 1990a), Kraków, Podgórki (DA14, Lis J.A. 1990a)

Wyżyna Lubelska
Goł±b (EC60, Cmoluchowa A. 1971, Lis J.A. 1990a), Lublin, Zemborzyce (FB06, Strawiński K. 1953, Lis J.A. 1990a)

Wyżyna Małopolska
Chotel Czerwony (DA78, Błeszyński S. et Szymczakowski W. 1954, Smreczyński S. 1954, Błeszyński S. et Szymczakowski W. 1955, Lis J.A. 1990a), rez. Góry Pieprzowe (EB51, Strawiński K. 1958a, Lis J.A. 1990a), rez. Krzyżanowice (DA68, Lis B. et Lis J.A. 2009), Sielec (DA39, Fedorko J. 1959, Lis J.A. 1990a), Sokorocice (DA78, Lis J.A. 1990a), Szaniecki PK (DB70, Taszakowski A. et al. 2016), Winiary (DA78, Lis J.A. 1990a)

Wzgórza Trzebnickie
Mirków (XS57, Assmann A. 1854, Lis J.A. 1990a), Oborniki ¦l±skie (XS38, Schumacher F. 1912a, Scholz M.F.R. 1931, Lis J.A. 1990a), Pasikurowice (XS47, Scholtz H. 1847, Lis J.A. 1990a),


Lista wszystkich publikacji z pełnymi tytułami.

IKONOGRAFIA I WSKAZÓWKI DO OZNACZANIA        LISTA GATUNKÓW

O PROJEKCIE        Copyright: Grzegorz Gierlasiński. 2013-2018