IKONOGRAFIA I WSKAZÓWKI DO OZNACZANIA        LISTA GATUNKÓW       

Arma custos




Beskid Wschodni
Pleśna (DA93, Stobiecki S. 1915, Lis J.A. 1990a), Przemyśl, Szechynie (FA41, Kotula B. 1890, Lis J.A. 1990a)

Beskid Zachodni
Babia Góra (CV99, Stobiecki S. 1883, Lis J.A. 1990a, Lis B. et al. 2002, Celary W. 2003), Bieńkowice (DA32, Smreczyński S. 1906b, Lis J.A. 1990a), Dobroniów (DA41, Stobiecki S. 1915, Lis J.A. 1990a), Głogoczów (DA12, Stobiecki S. 1915, Lis J.A. 1990a), Janowice (DA82, Stobiecki S. 1915, Lis J.A. 1990a), Kalwaria Zebrzydowska (DA02, Stobiecki S. 1915, Lis J.A. 1990a), Kossowa (CA93, Stobiecki S. 1915, Lis J.A. 1990a), Krzyszkowice (DA22, Stobiecki S. 1886, Lis J.A. 1990a), Łomnica (DV87, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. 1990a), Marcinkowice (DA70, Stobiecki S. 1915, Lis J.A. 1990a), Myślenice, I (DA22, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. 1990a), Pawlikowice (DA33, Lis J.A. 1990a), Pogorzany (DA41, Stobiecki S. 1915, Lis J.A. 1990a), Wrząsowice (DA23, Stobiecki S. 1915, Lis J.A. 1990a)

Góry Świętokrzyskie
Chełmowa Góra, II (EB03, Strawiński K. 1962a, Lis J.A. 1990a), Mokry Bór (DB54, Strawiński K. 1962a, Lis J.A. 1990a)

Nizina Mazowiecka
Chojnata (DC64, Strawiński K. 1936, Lis J.A. 1990a), Kampinos (DC69, Lis J.A. 1990a), Łomianki Dolne (DD90, Lis J.A. 1990a), Miedniewice (DC45, Strawiński K. 1936, Lis J.A. 1990a), Otwock (EC27, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. 1990a), Radzymin (ED10, Strawiński K. 1936, Lis J.A. 1990a), Skierniewice (DC45, Strawiński K. 1936, Wiąckowski S. et Wiąckowska I. 1968, Lis J.A. 1990a), Struga (ED00, Stichel W. 1960, Lis J.A. 1990a), Śródborów (EC27, Lis J.A. 1990a), Teresin (DC58, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. 1990a), Zaborówek (DC79, Lis J.A. 1990a), Zegrze (ED01, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. 1990a)

Nizina Sandomierska
Damienice (DA53, Tomków M. 1977, Lis J.A. 1990a), Leżajsk (FA06, Nowicki M. 1868, Lis J.A. 1990a), Niepołomice (DA44, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. 1990a), rez. Szklarnia (FB01, Lechowski L. et Smardzewska-Gruszczak Z. 1998, Lis B. et Lis J.A. 2009), Tarnów (DA93, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. 1990a)

Nizina Wielkopolsko-Kujawska
Brudzyń (XU65, Szulczewski A. 1913, Lis J.A. 1990a), Chlebowo (XT78, Kasprowicz A. 1963, Lis J.A. 1990a), Dziewicza Góra, I (XU31, Kasprowicz A. 1963, Lis J.A. 1990a), Głogów (WT72, Scholtz H. 1847, Assmann A. 1854, Scholz M.F.R. 1931, Lis J.A. 1990a), Głogówek (YR08, Scholz M.F.R. 1931, Lis J.A. 1990a), Łęczyca (CC76, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. 1990a), Poznań, Dębina (XU30, Kasprowicz A. 1963, Lis J.A. 1990a), Poznań, Golęcin (XU20, Kasprowicz A. 1963, Lis J.A. 1990a), Puszcza Zielonka (XU42, Skórka S. 1994), Szadek (CC14, Strawiński K. 1936, Lis J.A. 1990a), Uzarzewo (XU41, Kasprowicz A. 1963, Lis J.A. 1990a)

Pobrzeże Bałtyku
Czołpino (XA46, Korcz A. 2003), Dołgie Małe (XA36, Korcz A. 2003), Gdańsk (CF42, Siebold C.T. 1839, Stichel W. 1960, Lis J.A. 1990a), Gdynia, I (CF44, Lis B. et Kowalczyk J.K. 2017), Góra Rowokół (XA45, Korcz A. 2003), Góry Sowie (XA46, Korcz A. 2003), Hel (CF55, Łęgowski D. et Lis B. 2008), Kanał Gardno-Łeba (XA46, Korcz A. 2003), Rowy (XA35, Korcz A. 2003), Słowiński PN, I (XA46, Korcz A. 2003)

Pojezierze Mazurskie
Bobrowo (CE80, Strawiński K. 1936, Lis J.A. 1990a), Rominta (FE02, Stichel W. 1960, Lis J.A. 1990a), Ruciane (EE34, Stichel W. 1960, Lis J.A. 1990a)

Pojezierze Pomorskie
Bory Tucholskie (CE05, Kuhlgatz T. 1901, Lis J.A. 1990a), Bruskowskie Bagno (XA24, Karl O. 1935, Lis J.A. 1990a), Cisiny (CE03, Kosicki S. 1958, Lis J.A. 1990a), Redzikowo (XA33, Lis J.A. 1990a), Szczecin, Osów (VV62, Schmidt E. 1928, Lis J.A. 1990a), Wejherowo (CF25, Koehler W. 1948, Lis J.A. 1990a), Węgornik (VV63, Lis J.A. 1990a), Zakrzewska Osada (XV61, Tarnawski D. 2013a)

Puszcza Białowieska
Białowieski PN (FD94, Strawiński K. 1949, Lis J.A. 1990a), Białowieża, I (FD94, Strawiński K. 1956b, Lis J.A. 1990a)

Roztocze
Kosobudy (FB41, Strawiński K. 1956a, Lis J.A. 1990a), Paary (FA68, Strawiński K. 1956a, Lis J.A. 1990a), rez. Nad Tanwią (FA58, Strawiński K. 1956a, Lis J.A. 1990a), Susiec (FA58, Strawiński K. 1956a, Lis J.A. 1990a), Zwierzyniec, II (FB30, Strawiński K. 1956a, Lis J.A. 1990a)

Sudety Zachodnie
Szklarska Poręba (WS33, Hebda G. 1998a, Lis B. et Lis J.A. 2009), Zagórze Śląskie (WS92, Lanzke A. et Polentz G. 1942, Lis J.A. 1990a)

Śląsk Dolny
Kietrz, I (BA85, Lis J.A. 1990a, Lis J.A. et Lis B. 1998a), Kopalina (XS84, Scholz M.F.R. 1931, Lis J.A. 1990a), Śliwice (XR59, Assmann A. 1854, Lis J.A. 1990a), Wrocisławice (XS06, Lanzke A. et Polentz G. 1942, Lis J.A. 1990a), Wrocław, I (XS46, Scholtz H. 1847, Assmann A. 1854, Scholz M.F.R. 1931, Lis J.A. 1990a), Wrocław, Muchobór Wielki (XS36, Lis B. et Lis J.A. 2009), Wrocław, Wojnów (XS46, Polentz G. 1943, Lis J.A. 1990a)

Śląsk Górny
Alwernia (CA94, Tomków M. 1977, Lis J.A. 1990a), Bukowica (CA84, Stobiecki S. 1886, Lis J.A. 1990a, Lis J.A. et Lis B. 1998a), Bukowno (CA87, Lis J.A. 1987a, Lis J.A. 1990a, Lis J.A. et Lis B. 1998a), Bytom, I (CA58, Lis J.A. 1989b, Lis J.A. 1990a, Lis J.A. et Lis B. 1998a), Chełmek (CA75, Stobiecki S. 1886, Lis J.A. 1990a, Lis J.A. et Lis B. 1998a), Chrzanów (CA85, Lis B. et Lis J.A. 2009), Dąb (CA75, Stobiecki S. 1886, Lis J.A. 1990a, Lis J.A. et Lis B. 1998a), Katowice, Panewniki (CA56, Tomków M. 1977, Lis J.A. 1990a, Lis J.A. et Lis B. 1998a), Lipowiec, I (CA84, Stobiecki S. 1915, Lis J.A. 1990a, Lis J.A. et Lis B. 1998a), Przezchlebie (CA38, Lis J.A. 1989b, Lis J.A. 1990a, Lis J.A. et Lis B. 1998a), Racibórz (CA05, Schumacher F. 1912a, Lis J.A. 1990a, Lis J.A. et Lis B. 1998a), Regulice (CA94, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. 1990a), rez. Żabie Doły (CA57, Musik K. 2010), Świerklaniec (CA59, Tomków M. 1977, Lis J.A. 1990a, Lis J.A. et Lis B. 1998a), Trzebinia, II (CA95, Tomków M. 1977, Lis J.A. 1990a, Lis J.A. et Lis B. 1998a), Zawadzkie (CB21, Lis J.A. 1990a, Lis J.A. et Lis B. 1998a)

Wyżyna Krakowsko-Wieluńska
Kraków (DA24, Stobiecki S. 1886, Smreczyński S. 1906b, Lis J.A. 1990a), Kraków, Borek Fałęcki (DA24, Smreczyński S. 1906b, Lis J.A. 1990a), Kraków, Rząska (DA15, Smreczyński S. 1906b, Lis J.A. 1990a), Krzeszowice (DA05, Nowicki M. 1868, Stobiecki S. 1886, Lis J.A. 1990a), Nowa Wieś, I (DA24, Smreczyński S. 1906b, Lis J.A. 1990a), Ojców (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Poręba, Ojcowski PN (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Przedmość, II (CB26, Noga P. et Lis B. 2015), Zabierzów (DA15, Stobiecki S. 1886, Smreczyński S. 1906b, Lis J.A. 1990a)

Wyżyna Lubelska
Michałówka (EB69, Strawiński K. 1957c, Lis J.A. 1990a), Puławy (EB69, Strawiński K. 1963, Lis J.A. 1990a), rez. Brzeźno (FB87, Smardzewska-Gruszczak Z. et Lechowski L. 2006), Ruda Czechowska (EB69, Strawiński K. 1963, Lis J.A. 1990a), Wandzin (FB19, Fedorko J. 1957, Lis J.A. 1990a), Zaklików (EB72, Cmoluchowa A. 1971, Lis J.A. 1990a)

Wyżyna Małopolska
Las Podplebanek (DA68, Lis J.A. 1990a), rez. Grabowiec (DA79, Lis J.A. 1990a), Sielec (DA39, Fedorko J. 1959, Lis J.A. 1990a), Skorocice (DA78, Lis J.A. 1990a), Tunel (DA28, Lis J.A. 1990a)

Wzgórza Trzebnickie
Ose (XS89, Lanzke A. et Polentz G. 1942, Lis J.A. 1990a),


Lista wszystkich publikacji z pełnymi tytułami.

IKONOGRAFIA I WSKAZÓWKI DO OZNACZANIA        LISTA GATUNKÓW

O PROJEKCIE        Copyright: Grzegorz Gierlasiński. 2013-2018