IKONOGRAFIA I WSKAZÓWKI DO OZNACZANIA        LISTA GATUNKÓW       

Chlorochroa juniperina




Beskid Wschodni
Ciężkowice (DA91, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. 1990a), Góra Karczmarowa (FA11, Kotula B. 1890, Lis J.A. 1990a), Łętownia (FA21, Kotula B. 1890, Lis J.A. 1990a), Prałkowce (FA21, Kotula B. 1890, Lis J.A. 1990a)

Beskid Zachodni
Babia Góra (CV99, Stobiecki S. 1883, Smreczyński S. 1906b, Lis J.A. 1990a, Lis B. et al. 2002, Celary W. 2003), Bieńkowice (DA32, Smreczyński S. 1906b, Lis J.A. 1990a), Borzęta (DA22, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. 1990a), Dobroniów (DA41, Stobiecki S. 1915, Lis J.A. 1990a), Głogoczów (DA12, Stobiecki S. 1915, Lis J.A. 1990a), Gruszów (DA42, Lis J.A. 1990a), Jeleśnia (CA70, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. 1990a), Kasina Wielka (DA30, Lis J.A. 1990a), Koziniec (CA92, Lis J.A. 1990a), Krynica (DV97, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. 1990a), Krzyszkowice (DA22, Nowicki M. 1868, Lis J.A. 1990a), Lachowice (CA90, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. 1990a), Lipie k. Nowego Sącza (DA80, Stobiecki S. 1915, Lis J.A. 1990a), Niedźwiedź (DV39, Lis J.A. 1990a), Obidowa (DV28, Stobiecki S. 1915, Lis J.A. 1990a), Pogorzany (DA41, Stobiecki S. 1915, Lis J.A. 1990a), Poręba Wielka (DV39, Lis J.A. 1990a), Trzemeśnia (DA21, Stobiecki S. 1915, Lis J.A. 1990a), Żegiestów (DV87, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. 1990a)

Góry Świętokrzyskie
Chełmowa Góra, II (EB03, Strawiński K. 1962a, Lis J.A. 1990a), Łysa Góra, I (EB03, Strawiński K. 1962a, Lis J.A. 1990a)

Kotlina Nowotarska
Biały Dunajec, II (DV26, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. 1990a)

Nizina Mazowiecka
Kozienice (EC31, Lis J.A. 1990a), Małkinia (ED63, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. 1990a), Pogorzel (EC27, Draber-Mońko A. 1957), Sewerynów (EC21, Lis J.A. 1990a), Skierniewice (DC45, Strawiński K. 1936, Lis J.A. 1990a), Strumiany (DC67, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. 1990a), Śródborów (EC27, Lis J.A. 1990a)

Nizina Sandomierska
Tarnów (DA93, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. 1990a)

Nizina Wielkopolsko-Kujawska
Bydgoszcz, I (BD99, Szulczewski A. 1913, Lis J.A. 1990a), Szreniawa (XT29, Kasprowicz A. 1963, Lis J.A. 1990a)

Pieniny
(DV57, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. 1990a), Góra Nowa (DV57, Lis J.A. 1990a)

Pobrzeże Bałtyku
Gdańsk (CF42, Siebold C.T. 1839, Stichel W. 1960, Lis J.A. 1990a), Hel (CF55, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. 1990a), Ostrowo (CF27, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. 1990a), Rowy (XA35, Korcz A. 2003)

Podlasie
Rafałówka (FD58, Strawiński K. 1936, Lis J.A. 1990a)

Pojezierze Pomorskie
Bory Tucholskie (CE05, Kuhlgatz T. 1901, Lis J.A. 1990a), Bruskowskie Bagno (XA24, Karl O. 1935, Lis J.A. 1990a), rez. Bielinek nad Odrą (VU46, Greiner J. 1930, Lis J.A. 1990a), Szczecin (VV71, Schmidt E. 1928, Lis J.A. 1990a)

Puszcza Białowieska
Białowieski PN (FD94, Strawiński K. 1949, Lis J.A. 1990a), Hajnówka (FD74, Strawiński K. 1956b, Lis J.A. 1990a), Puszcza Białowieska, I (FD94, Trojan P. et al. 1994), Zwierzyniec, I (FD84, Strawiński K. 1956b, Lis J.A. 1990a)

Roztocze
Hamernia (FA59, Strawiński K. 1956a, Lis J.A. 1990a), Kosobudy (FB41, Strawiński K. 1956a, Lis J.A. 1990a), Łabunie (FB61, Strawiński K. 1960a, Lis J.A. 1990a), rez. Bukowa Góra, I (FB30, Strawiński K. 1964a, Lis J.A. 1990a), Susiec (FA58, Strawiński K. 1956a, Lis J.A. 1990a)

Sudety Zachodnie
Cieplice Śląskie Zdrój (WS43, Assmann A. 1854, Lis J.A. 1990a), Góra Witosza (WS53, Assmann A. 1854, Scholz M.F.R. 1931, Lis J.A. 1990a), Szklarska Poręba (WS33, Assmann A. 1854, Scholz M.F.R. 1931, Lis J.A. 1990a)

Śląsk Dolny
Wrocław, I (XS46, Scholz M.F.R. 1931, Lis J.A. 1990a)

Śląsk Górny
Bytom, I (CA58, Lis J.A. 1989b, Lis J.A. 1990a, Lis J.A. et Lis B. 1998a), Chełmek (CA75, Stobiecki S. 1886, Lis J.A. 1990a, Lis J.A. et Lis B. 1998a), Katowice, II (CA57, Lis B. et Lis J.A. 2009), Racibórz (CA05, Scholtz H. 1847, Lis J.A. 1990a, Lis J.A. et Lis B. 1998a), Regulice (CA94, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. 1990a)

Tatry
(DV25, Łomnicki M. 1882, Lis J.A. 1990a), Dolina Białego (DV25, Lis J.A. 1990a), Toporowa Cyrhla (DV26, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. 1990a)

Wyżyna Krakowsko-Wieluńska
Bolechowice (DA15, Smreczyński S. 1906b, Lis J.A. 1990a), Czatkowice (DA05, Smreczyński S. 1906b, Stobiecki S. 1915, Lis J.A. 1990a), Czerna (DA05, Smreczyński S. 1906b, Lis J.A. 1990a), Jerzmanowice (DA06, Smreczyński S. 1906b, Lis J.A. 1990a), Kraków (DA24, Nowicki M. 1868, Łomnicki M. 1882, Stobiecki S. 1886, Smreczyński S. 1906b, Lis J.A. 1990a), Mirów k. Częstochowy (CB73, Lis B. et Lis J.A. 2009), Przeginia Duchowna (DA04, Stobiecki S. 1915, Lis J.A. 1990a), Radwanowice (DA05, Smreczyński S. 1906b, Lis J.A. 1990a), Rząska (DA15, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. 1990a), Tyniec (DA14, Smreczyński S. 1906b, Lis J.A. 1990a), Zabierzów (DA15, Smreczyński S. 1906b, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. 1990a)

Wyżyna Lubelska
Chełm (FB76, Smreczyński S. 1906b, Lis J.A. 1990a), Okale (EB68, Cmoluchowa A. 1964, Lis J.A. 1990a), Opoka (EB63, Cmoluchowa A. 1971, Lis J.A. 1990a), PK Lasy Janowskie, Jastkowice (EB70, Lis B. et Lis J.A. 2009), rez. Stawska Góra (FB67, Strawiński K. 1959a, Lis J.A. 1990a), Wronów (EC70, Strawiński K. 1963, Lis J.A. 1990a), Zaklików (EB72, Cmoluchowa A. 1971, Lis J.A. 1990a)

Wyżyna Małopolska
Chęciny (DB62, Lis J.A. 1990a), rez. Góry Pieprzowe (EB51, Strawiński K. 1958a, Lis J.A. 1990a), rez. Murawy Dobromierskie (DB25, Lis B. et Lis J.A. 2009), Sielec (DA39, Fedorko J. 1959, Lis J.A. 1990a), Spała (DC30, Strawiński K. 1936, Lis J.A. 1990a)

Wzgórza Trzebnickie
Malin (XS47, Assmann A. 1854, Lis J.A. 1990a), Skarszyn (XS58, Scholtz H. 1847, Lis J.A. 1990a),


Lista wszystkich publikacji z pełnymi tytułami.

IKONOGRAFIA I WSKAZÓWKI DO OZNACZANIA        LISTA GATUNKÓW

O PROJEKCIE        Copyright: Grzegorz Gierlasiński. 2013-2018