IKONOGRAFIA I WSKAZÓWKI DO OZNACZANIA        LISTA GATUNKÓW       

Elasmucha ferrugata




Beskid Wschodni
Krościenko (FV28, Kotula B. 1890, Lis J.A. et al. 2012), Ustrzyki Dolne (FV17, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012)

Beskid Zachodni
Pogorzany (DA41, Stobiecki S. 1915, Lis J.A. et al. 2012), Węgierska Górka (CV69, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012), Wierzbanowa (DA31, Smreczyński S. 1910b, Lis J.A. et al. 2012)

Bieszczady
Czarne (EV86, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012), Lesko (EV97, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012)

Góry Świętokrzyskie
Chełmowa Góra, II (EB03, Strawiński K. 1962a, Lis J.A. et al. 2012), Góra Święty Krzyż (EB03, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012), Łysa Góra, I (EB03, Strawiński K. 1962a, Lis J.A. et al. 2012)

Nizina Mazowiecka
Garbatka (EC40, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012), Maciejowice (EC31, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012), Puszcza Biała (ED54, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1993, Lis J.A. et al. 2012)

Nizina Sandomierska
Niepołomice (DA44, Smreczyński S. 1906b, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. et al. 2012), rez. Szklarnia (FB01, Lechowski L. et Smardzewska-Gruszczak Z. 1998, Lis J.A. et al. 2012)

Nizina Wielkopolsko-Kujawska
Brudzyń (XU65, Szulczewski A. 1913, Lis J.A. et al. 2012), Bydgoszcz, I (BD99, Szulczewski A. 1913, Lis J.A. et al. 2012), Głogów (WT72, Scholtz H. 1847, Lis J.A. et al. 2012), Janowiec Wielkopolski (XU64, Szulczewski A. 1908, Lis J.A. et al. 2012), Jezierce (WU33, Kasprowicz A. 1963, Lis J.A. et al. 2012)

Pieniny
Czorsztyn, Zamek (DV57, Hebda G. et Ścibor R. 2016), Góra Czertezik (DV57, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012), Góra Ubszar (DV57, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012), Krościenko nad Dunajcem (DV57, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. et al. 2012)

Pobrzeże Bałtyku
Gdańsk (CF42, Brischke C.G.A. 1871, Stichel W. 1960, Lis J.A. et al. 2012), Gdynia, I (CF44, Lis B. et Kowalczyk J.K. 2017), Góra Rowokół (XA45, Korcz A. 2003, Lis J.A. et al. 2012), Stegna (CF72, Brischke C.G.A. 1891, Lis J.A. et al. 2012)

Pojezierze Mazurskie
Jełguń (DE64, Stichel W. 1960, Lis J.A. et al. 2012), Ruciane (EE34, Stichel W. 1960, Lis J.A. et al. 2012), Zimna (EE42, Stichel W. 1960, Lis J.A. et al. 2012)

Pojezierze Pomorskie
Bory Tucholskie (CE05, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1993, Lis J.A. et al. 2012), Goleniów (VV83, Karl O. 1935, Lis J.A. et al. 2012), Lipusz (XV89, Strawiński K. 1949, Lis J.A. et al. 2012), Zalesiczki (XA33, Karl O. 1935, Lis J.A. et al. 2012)

Puszcza Białowieska
Białowieski PN (FD94, Strawiński K. 1949, Strawiński K. 1951, Lis J.A. et al. 2012), Puszcza Białowieska, I (FD94, Trojan P. et al. 1994, Lis J.A. et al. 2012)

Roztocze
Frampol (FB11, Lechowski L. et Smardzewska-Gruszczak Z. 1996, Lis J.A. et al. 2012), Górecko Stare (FA49, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1994, Lis J.A. et al. 2012), Kruglik (FB40, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1994, Lis J.A. et al. 2012), Majdan Kasztelański (FA49, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1994, Lis J.A. et al. 2012), Paary (FA68, Strawiński K. 1956a, Lis J.A. et al. 2012), rez. Bukowa Góra, I (FB30, Lechowski L. et Cmoluchowa A. 1993, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1994, Lis J.A. et al. 2012), rez. Jarugi (FB41, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1994, Lis J.A. et al. 2012), rez. Nart (FB40, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1994, Lis J.A. et al. 2012), Turzyniec (FB31, Strawiński K. 1956a, Lis J.A. et al. 2012), Zwierzyniec, II (FB30, Strawiński K. 1956a, Strawiński K. 1964a, Lis J.A. et al. 2012)

Sudety Zachodnie
Cieplice Śląskie Zdrój (WS43, Scholtz H. 1847, Assmann A. 1854, Scholz M.F.R. 1931, Lis J.A. et al. 2012), Góra Chełmczyk (WS61, Assmann A. 1854, Lis J.A. et al. 2012), Jedlina Zdrój (WS92, Assmann A. 1854, Scholz M.F.R. 1931, Lis J.A. et al. 2012), Wałbrzych (WS92, Assmann A. 1854, Scholz M.F.R. 1931, Lis J.A. et al. 2012)

Śląsk Dolny
Dąbrowa Niemodlińska (XS91, Lis B. et Lis J.A. 2009, Lis J.A. et al. 2012), Kubice (XR79, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012), Ligota Wielka (XR49, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012), Zimna Woda (WS78, Scholz M.F.R. 1933, Lis J.A. et al. 2012), Złotoryja (WS66, Scholz M.F.R. 1931, Lis J.A. et al. 2012)

Śląsk Górny
Bytom, I (CA58, Lis J.A. 1989b, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Lis J.A. et al. 2012), Chełmek (CA75, Stobiecki S. 1886, Stobiecki S. 1915, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Lis J.A. et al. 2012), Las Segiecki (CA48, Lis J.A. 1989b, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Lis J.A. et al. 2012), Regulice (CA94, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. et al. 2012), rez. Dolina Żabnika (CA86, Chłond D. et al. 2005, Lis J.A. et al. 2012), Świerklaniec (CA59, Lis J.A. 1987a, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Lis J.A. et al. 2012), Ujazd, I (CA18, Polentz G. 1943, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Lis J.A. et al. 2012), Żyglinek (CA59, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Lis J.A. et al. 2012)

Wyżyna Krakowsko-Wieluńska
Dolina Sąspowska (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Kraków, Bielany (DA14, Smreczyński S. 1906b, Lis J.A. et al. 2012), Kraków, Przegorzały (DA14, Smreczyński S. 1906b, Lis J.A. et al. 2012), Prądnik (DA25, Waga A. 1857, Chłond D. et Gorczyca J. 2006, Lis J.A. et al. 2012), Wąwóz Korytania (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009)

Wyżyna Lubelska
Jastkowice (EB70, Lis B. et Lis J.A. 2009, Lis J.A. et al. 2012), Lublin, I (FB07, Strawiński K. 1949, Lis J.A. et al. 2012), Michałówka (EB69, Strawiński K. 1963, Lis J.A. et al. 2012), Zaklików (EB72, Cmoluchowa A. 1971, Lis J.A. et al. 2012)

Wyżyna Małopolska
Jędrzejów (DB41, Karczewski J. 1962, Lis J.A. et al. 2012), Mniszek (DB41, Strawiński K. 1951, Lis J.A. et al. 2012), Psary (DB12, Smreczyński S. 1906b, Lis J.A. et al. 2012), Sielec (DA39, Fedorko J. 1959, Lis J.A. et al. 2012)

Wzgórza Trzebnickie
Głuchowo (XS48, Schilling P.S. 1844, Lis J.A. et al. 2012), Malin (XS47, Assmann A. 1854, Lis J.A. et al. 2012), Skarszyn (XS58, Assmann A. 1854, Lis J.A. et al. 2012),


Lista wszystkich publikacji z pełnymi tytułami.

IKONOGRAFIA I WSKAZÓWKI DO OZNACZANIA        LISTA GATUNKÓW

O PROJEKCIE        Copyright: Grzegorz Gierlasiński. 2013-2018