IKONOGRAFIA I WSKAZÓWKI DO OZNACZANIA        LISTA GATUNKÓW       

Tritomegas bicolor




Beskid Wschodni
Ciężkowice (DA91, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. et al. 2012), Przemyśl (FA21, Smreczyński S. 1906b, Lis J.A. et al. 2012), Przemyśl, Lipowica (FA21, Kotula B. 1890, Lis J.A. et al. 2012)

Beskid Zachodni
Dobczyce (DA32, Smreczyński S. 1906b, Lis J.A. et al. 2012), Krzyszkowice (DA22, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. et al. 2012), Melsztyn (DA62, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. et al. 2012), Nowy Sącz (DV79, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. et al. 2012)

Góry Świętokrzyskie
Łysa Góra, I (EB03, Strawiński K. 1962a, Lis J.A. et al. 2012)

Nizina Mazowiecka
Brwilno (DD02, Abraszewska-Kowalczyk A. et Kowalczyk J.K. 2002, Lis J.A. et al. 2012), Obory (EC16, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012), Skierniewice (DC45, Wiąckowski S. et Wiąckowska I. 1968, Lis J.A. et al. 2012), Szymanów, I (DC57, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. et al. 2012), Teresin (DC58, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. et al. 2012), Warszawa, I (EC08, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012), Zaborówek (DC79, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012)

Nizina Sandomierska
Kidałowice (FA23, Stobiecki S. 1915, Lis J.A. et al. 2012), Kłaj (DA53, Stobiecki S. 1915, Lis J.A. et al. 2012), Łańcut (EA84, Stobiecki S. 1915, Lis J.A. et al. 2012), Niepołomice (DA44, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. et al. 2012), Pawłosiów (FA13, Stobiecki S. 1886, Lis J.A. et al. 2012), Rzeszów (EA74, Stobiecki S. 1915, Lis J.A. et al. 2012), Sandomierz (EB51, Strawiński K. 1958a, Lis J.A. et al. 2012), Tarnów (DA93, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. et al. 2012)

Nizina Wielkopolsko-Kujawska
Brudzyń (XU65, Szulczewski A. 1913, Lis J.A. et al. 2012), Dziewicza Góra, I (XU31, Kasprowicz A. 1963, Lis J.A. et al. 2012), Głogówek (YR08, Polentz G. 1943, Lis J.A. et al. 2012), Janowiec Wielkopolski (XU64, Szulczewski A. 1908, Lis J.A. et al. 2012), Łęczyca (CC76, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. et al. 2012), Otusz (XU00, Kasprowicz A. 1963, Lis J.A. et al. 2012), Poznań, Dębiec (XU20, Bunalski M. et al. 2010, Lis J.A. et al. 2012), Poznań, Dębina (XU30, Kasprowicz A. 1963, Lis J.A. et al. 2012), Poznań, Golęcin (XU20, Kasprowicz A. 1963, Lis J.A. et al. 2012), Puszcza Zielonka (XU42, Skórka S. 1994, Lis J.A. et al. 2012), Sycyn Dolny (XU13, Bunalski M. et al. 2010, Lis J.A. et al. 2012), Szamotuły (XU03, Bunalski M. et al. 2010, Lis J.A. et al. 2012), Turew (XT27, Trojan P. 1989, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012), Uzarzewo (XU41, Kasprowicz A. 1963, Lis J.A. et al. 2012), Winna Góra (XT68, Korcz A. et Paradowska R. 2000)

Pobrzeże Bałtyku
Buniewice (VV88, Lis J.A. et Lis B. 1994b, Lis J.A. et al. 2012), Chrząszczewo (VV87, Lis J.A. et Lis B. 1994b, Lis J.A. et al. 2012), Gdańsk (CF42, Siebold C.T. 1839, Stichel W. 1960, Lis J.A. et al. 2012), Gdynia, I (CF44, Lis B. et Kowalczyk J.K. 2017), Góra Rowokół (XA45, Korcz A. 2003, Lis J.A. et al. 2012), Puck (CF36, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. et al. 2012), Strzelinko (XA24, Karl O. 1935, Lis J.A. et al. 2012)

Podlasie
Goniądz, Szkoła (FE12, Lis J.A. et al. 1995, Lis J.A. et al. 2012)

Pojezierze Mazurskie
Klewki (DE75, Mikołajski M. 1961c, Lis J.A. et al. 2012), Olsztyn, Posorty (DE65, Mikołajski M. 1961c, Mikołajski M. 1962d, Lis J.A. et al. 2012)

Pojezierze Pomorskie
Goleniów (VV83, Schmidt E. 1928, Lis J.A. et al. 2012), Raduń (VU47, Bunalski M. et al. 2010, Lis J.A. et al. 2012), Recz (WV30, Karl O. 1935, Lis J.A. et al. 2012), rez. Bielinek nad Odrą (VU46, Engel H. et Hedicke H. 1934, Engel H. 1938, Lis B. et Lis J.A. 2009, Lis B. 2010a, Lis J.A. et al. 2012), rez. Wierzchlas (CE02, Kosicki S. 1958, Lis J.A. et al. 2012), Siadło Dolne (VV61, Wagner E. 1941a, Lis J.A. et al. 2012), Stary Przylep (VU99, Kocorek A. 1996, Lis J.A. et al. 2012), Szczecin, Niemierzyn (VV62, Schmidt E. 1928, Lis J.A. et al. 2012), Widzino (XA23, Karl O. 1935, Lis J.A. et al. 2012)

Puszcza Białowieska
Białowieski PN (FD94, Hebda G. 2011, Lis J.A. et al. 2012), Białowieża, I (FD94, Strawiński K. 1956b, Lis J.A. et al. 2012), Czerlonka (FD84, Strawiński K. 1956b, Lis J.A. et al. 2012), Hajnówka (FD74, Strawiński K. 1956b, Lis J.A. et al. 2012), Puszcza Białowieska, I (FD94, Trojan P. et al. 1994, Lis J.A. et al. 2012)

Roztocze
Bliżów (FB40, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1994, Lis J.A. et al. 2012), Górecko Stare (FA49, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1994, Lis J.A. et al. 2012), Hamernia (FA59, Strawiński K. 1956a, Lis J.A. et al. 2012), Józefów (FA49, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1994, Lis J.A. et al. 2012), Kąty (FB41, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1994, Lis J.A. et al. 2012), Korhynie (FA78, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1994, Kocorek A. 1996, Lis J.A. et al. 2012), Łabunie (FB61, Strawiński K. 1960a, Lis J.A. et al. 2012), Machnów (FA88, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1994, Lis J.A. et al. 2012), rez. Jarugi (FB41, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1994, Lis J.A. et al. 2012), Stoki (FB40, Strawiński K. 1956a, Lis J.A. et al. 2012), Tarnawa (FB13, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1994, Lis J.A. et al. 2012), Zwierzyniec, II (FB30, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012)

Sudety Wschodnie
Pokrzywna (XR77, Hebda G. et Lis B. 2007, Lis J.A. et al. 2012), Prudnik (XR87, Polentz G. 1943, Lis J.A. et al. 2012), Radynia (XR95, Hebda G. et Lis B. 2007, Lis J.A. et al. 2012)

Sudety Zachodnie
Cieplice Śląskie Zdrój (WS43, Assmann A. 1854, Lis J.A. et al. 2012), Jelenia Góra, Cieplice (WS43, Korcz A. 2010b)

Śląsk Dolny
Bardo Śląskie (XR29, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012), Gogolin (BA89, Lis J.A. 1989b, Lis J.A. et al. 2012), Groszów (WS66, Assmann A. 1854, Lis J.A. et al. 2012), Legnica (WS87, Scholz M.F.R. 1931, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012), Leszczyna (WS65, Scholz M.F.R. 1931, Lis J.A. et al. 2012), Ligota Wielka (XR49, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012), Motyczyn (WS97, Scholz M.F.R. 1931, Lis J.A. et al. 2012), Opole (YS01, Skora H. et al. 2013), Przybków (WS86, Scholz M.F.R. 1931, Lis J.A. et al. 2012), Suchy Bór (BB91, Lis B. et Lis J.A. 2009, Lis J.A. et al. 2012), Wrocław, I (XS46, Assmann A. 1854, Scholz M.F.R. 1931, Lis J.A. et al. 2012), Ząbkowice Śląskie (XS20, Polentz G. 1943, Lis J.A. et al. 2012)

Śląsk Górny
Bobrek (CA74, Stobiecki S. 1886, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Lis J.A. et al. 2012), Bycina (CA28, Stobiecki S. 1886, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Lis J.A. et al. 2012), Bytom, I (CA58, Lis J.A. 1989b, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Lis J.A. et al. 2012), Chełmek (CA75, Stobiecki S. 1886, Stobiecki S. 1915, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Lis J.A. et al. 2012), Dąb (CA75, Stobiecki S. 1886, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Lis J.A. et al. 2012), Kamieniec k. Zbrosławic (CA38, Lis J.A. 1989b, Lis J.A. et al. 2012), Katowice, Murcki (CA56, Lis J.A. 1989b, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Lis J.A. et al. 2012), Lipowiec, I (CA84, Stobiecki S. 1886, Smreczyński S. 1906b, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Lis J.A. et al. 2012), Molna (CB32, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Lis J.A. et al. 2012), Płaza (CA95, Stobiecki S. 1886, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Lis J.A. et al. 2012), rez. Kamienna Góra (BA99, Lis J.A. 1989b, Lis B. 1994, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Lis B. et Danielczok-Demska T. 2001, Lis J.A. et al. 2012), Strzelce Opolskie, I (CA09, Lis J.A. 1987a, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Lis J.A. et al. 2012), Szymiszów, I (CA09, Lis J.A. 1989b, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Lis J.A. et al. 2012), Zbrosławice (CA38, Lis J.A. 1989b, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Lis J.A. et al. 2012)

Wyżyna Krakowsko-Wieluńska
Czatkowice (DA05, Smreczyński S. 1906b, Lis J.A. et al. 2012), Czerna (DA05, Smreczyński S. 1906b, Lis J.A. et al. 2012), Grodzisko (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Jerzmanowice (DA06, Smreczyński S. 1906b, Lis J.A. et al. 2012), Kobylany (DA15, Smreczyński S. 1906b, Lis J.A. et al. 2012), Kraków (DA24, Nowicki M. 1868, Stobiecki S. 1886, Smreczyński S. 1906b, Stobiecki S. 1915, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. et al. 2012), Krzeszowice (DA05, Stobiecki S. 1886, Smreczyński S. 1906b, Lis J.A. et al. 2012), Nowa Wieś, I (DA24, Smreczyński S. 1906b, Lis J.A. et al. 2012), Przedmość, II (CB26, Noga P. et Lis B. 2015), Rząska (DA15, Smreczyński S. 1906b, Lis J.A. et al. 2012), Tyniec (DA14, Smreczyński S. 1906b, Lis J.A. et al. 2012), Zabierzów (DA15, Stobiecki S. 1886, Lis J.A. et al. 2012)

Wyżyna Lubelska
Gródek (GB03, Strawiński K. 1959c, Lis J.A. et al. 2012), Kazimierz Dolny (EB68, Cmoluchowa A. 1964, Lis J.A. et al. 2012), Kraśnik (EB84, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012), Michałówka (EB69, Strawiński K. 1957c, Strawiński K. 1963, Lis J.A. et al. 2012), Opoka (EB63, Cmoluchowa A. 1971, Lis J.A. et al. 2012), Puławy (EB69, Strawiński K. 1963, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012), Rudnik (FB18, Lechowski L. 1984, Lis J.A. et al. 2012), Turka (FB18, Lechowski L. 1984, Lis J.A. et al. 2012), Wandzin (FB19, Fedorko J. 1957, Strawiński K. 1957b, Lis J.A. et al. 2012), Wolica (EC80, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. et al. 2012), Wrotków (FB07, Cmoluchowa A. 1958, Lis J.A. et al. 2012), Zaklików (EB72, Cmoluchowa A. 1971, Lis J.A. et al. 2012)

Wyżyna Małopolska
Dwikozy (EB52, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012), Krzyżanowice (DA68, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012), Sielec (DA39, Fedorko J. 1959, Lis J.A. et al. 2012), Uniejów (DA28, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012)

Wzgórza Trzebnickie
Skarszyn (XS58, Assmann A. 1854, Lis J.A. et al. 2012),


Lista wszystkich publikacji z pełnymi tytułami.

IKONOGRAFIA I WSKAZÓWKI DO OZNACZANIA        LISTA GATUNKÓW

O PROJEKCIE        Copyright: Grzegorz Gierlasiński. 2013-2018